W dynamicznym świecie biznesu, gdzie każda minuta ma znaczenie, efektywne zarządzanie czasem pracy jest kluczowe dla sukcesu każdej organizacji. Rozumiejąc te wyzwania, System REGISTO nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe funkcjonalności, które mają na celu nie tylko usprawnienie procesów zarządczych, ale także zwiększenie satysfakcji i produktywności zespołów. Oto przegląd najnowszych aktualizacji, które wprowadziliśmy, aby pomóc Ci jeszcze lepiej zarządzać czasem pracy Twoich pracowników.

Nowa funkcjonalność: Raport obecności pracowników

Pierwszą z nowości, którą z dumą prezentujemy, jest wprowadzenie Raportu Obecności Pracowników. Ta funkcja umożliwia menedżerom i właścicielom firm otrzymywanie codziennych powiadomień e-mail z informacjami o statusie pracy wszystkich pracowników oznaczonych jako “aktywni”. Dzięki temu można na bieżąco monitorować obecność w pracy, identyfikując ewentualne nieobecności i szybko reagując na potrzeby kadrowe.

Personalizacja raportów

Rozumiemy, że każda organizacja ma unikalne potrzeby, dlatego zapewniamy możliwość konfiguracji godziny otrzymywania raportu. W zakładce “Raporty i powiadomienia” w Konfiguracji/Ustawieniach czasu pracy, użytkownicy mogą ustawić preferowaną porę dostarczania raportu porannego. Dla użytkowników wersji PRO udostępniamy również opcję raportu popołudniowego, co zapewnia jeszcze większą elastyczność i kontrolę nad zarządzaniem zespołem.

Grupowanie godzin pracy – tygodniowe i miesięczne podsumowania

Kolejną innowacją jest opcja grupowania godzin pracy. Ta funkcjonalność umożliwia prezentację wypracowanych godzin nie tylko na poziomie każdego dnia, ale także w podsumowaniach tygodniowych lub miesięcznych. Dzięki temu menedżerowie mogą łatwiej analizować i planować obciążenie pracy, a także efektywniej zarządzać zasobami ludzkimi.

Wynagrodzenie z przedziałów – uproszczenie procesów płacowych

W odpowiedzi na potrzeby naszych użytkowników, wersja PRO systemu REGISTO została wzbogacona o możliwość definiowania przedziałów czasu z określonymi stawkami godzinowymi. Ta funkcja pozwala na automatyczne wyliczanie wynagrodzeń na podstawie wypracowanych godzin w danych przedziałach, co znacząco upraszcza procesy płacowe.

Przy generowaniu Raportu godzin, wystarczy zaznaczyć opcję „Wynagrodzenie z przedziałów”, aby otrzymać szczegółowe informacje o szacunkowym wynagrodzeniu dla każdego przedziału, wraz z jego łączną wartością. Jest to ogromne ułatwienie dla działów kadr i płac, a także sposób na zwiększenie transparentności wynagrodzeń wśród pracowników.

Twoja opinia ma znaczenie

W REGISTO cenimy sobie feedback naszych użytkowników i jesteśmy otwarci na propozycje dotyczące kolejnych usprawnień. Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami, które mogą pomóc nam jeszcze lepiej dostosować system do potrzeb współczesnych organizacji.

Podsumowanie

Aktualizacje wprowadzone w systemie REGISTO to krok naprzód w kierunku jeszcze efektywniejszego i bardziej elastycznego zarządzania czasem pracy. Dzięki nowym funkcjonalnościom, jak Raport Obecności Pracowników, grupowanie godzin pracy, czy wynagrodzenie z przedziałów, menedżerowie zyskują potężne narzędzia do optymalizacji procesów zarządczych. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników systemu REGISTO.