Zakończyliśmy okres testowy REGISTO PRO , w którym można było bezpłatnie korzystać z dodatkowych funkcjonalności systemu dostępnych jedynie w wersji PRO.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, i każdemu z osobna, za zaangażowanie w testowaniu Systemu i dzielenie się swoimi uwagami i spostrzeżeniami. 
To dzięki Waszym wskazówkom i podszeptom na bieżąco usprawniamy i udoskonalamy System. 🤩

Dziękujemy i prosimy o więcej. Jesteśmy cały czas otwarci na wszystkie Wasze sugestie i nowe pomysły. Wsłuchujemy się we wszystkie Wasze głosy i w miarę możliwości i czasu wdrażamy je do Systemu. Pragniemy, aby REGISTO spełniało wszystkie Wasze oczekiwania. 🤗

Do końca czerwca można było korzystać z REGISTO PRO bezpłatnie. Dalsze korzystanie z wersji PRO wiąże się z koniecznością wykupienia odpowiedniego pakietu PRO. Przygotowaliśmy dla Was kilka rodzajów pakietów:

Więcej szczegółów odnośnie REGISTO PRO i cennika znajdziesz tutaj.

Jeśli jesteś nowym Użytkownikiem naszego Systemu, nie musisz od razu płacić za REGISTO PRO. Dajemy Ci możliwość bezpłatnego przetestowania dodatkowych funkcji przez okres 30 dni, liczonych od dnia, w którym aktywujesz usługę. Zapewniamy, że aktywacja wersji PRO nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Przez okres 30 dni możesz testować System całkowicie za darmo, a po jego upływie, jeśli nie podejmiesz żadnych działań, nie będą naliczane żadne opłaty, gdyż wersja PRO zostanie na Twoim koncie wyłączona.

Tylko Ty decydujesz, czy po bezpłatnym okresie testowym chcesz nadal korzystać z Systemu w wersji PRO ❗